TANITIM FİLMİ

fabrika tanıtım filmi

fabrika tanıtım filmi

TANITIM FİLMİ

Tanıtım film ve prodüksüyon hizmeti sektörel bakış açısıyla Panajans güvencesiyle verilmektedir.

 •  4K Çözünürlükte ULTRA HD Kalitede Çekimler

  Profesyonel ekipman ve ekip ile çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ultra HD kalitede aldığımız kayıtları kurgudaki plan ve konuya göre Super Slow Motion efektiyle ağır çekime çevirebiliyoruz.

  Müzikle Senkronlu Kurgular

  Çekim sonrası yapılan işin tarzına göre ortak karar verdiğimiz lisanslı müziği satın aldıktan sonra müzik iniş çıkışlarına göre tam senkronizasyonlu kurgular yapıyoruz.

  Drone ile Havadan Çekimler

  Havadan çekimlerimiz 4K kalitede olup bunun için extra büyük bütçelerle sizleri zorlamıyoruz. Havadan çekimler her zaman estetiği ve farklılığıda güçlendiren en önemli etkenlerden biridir.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Fabrikanızı sosyal medya ve fuar organizasyonlarında gösterebilceğiniz en iyi yol tanıtım filmi sahibi olmaktır. Gelişen ve ilerleyen teknolojik ortamlarda artık basılı medya ve içerikler gerekli ilgiyi görmüyor. İnsanları yakalamak ve algısını size kaydırmak için en etken yok tanıtım filmi çekimi sonrasında ortaya çıkan eseri izletmek veya paylaşmak olacaktır.

Fabrikanız için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi öncelikle karşılıklı toplantı yaparak fabrikanızın üretimini ve hizmetlerini en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm dijital ekipmanlarımızı kullanarak profesyonel çekimler sonrasında filmi kurguya başlıyoruz.

Kurgu sonrasında yapılmasını istediğiniz revizeleri yapıp sizlere HD kalitede teslim ediyoruz. Bu sahibi olduğunuz filmi sosyal medyada/ web sitenizde / fuar alanlarında / sunumlarınızda v.s gibi alanlarda kullanabilirsiniz.

Ayrıca iç mekan ve dışmekan veya ürün sunumu için ihtiyaçlarınız doğrultusunda fotoğraf prodüksüyon hizmeti vermekteyiz.